Dobry dietetyk Rzeszów - Zadzwoń: 694 460 690 - Napisz: info@dietetyk-matejska.pl

mgr inż.Barbara Matejska

Dietetyk kliniczny, dyplomowany psychodietetyk

mgr Barbara Matejska - dietetyk Rzeszów

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk.

Jako dietetyk pomagam dobrać skuteczną dietę zarówno dla osób, które pragną schudnąć jak i dla osób cierpiących na choroby metaboliczne i choroby układu pokarmowego. 


W swojej praktyce łączę podejście psychodietetyczne z aktualnymi zaleceniami klinicznymi. Wychodzę z założenia, że dieta to nie chwilowy sposób odchudzania ale zdrowe i racjonalne odżywianie. Plany żywieniowe opracowuję według indywidualnych potrzeb pacjenta, dbając o to aby były smaczne i proste w przygotowaniu. Pracuję z młodzieżą z zaburzeniami odżywiania: anoreksją i bulimią. Opracowuję plany dietetyczne dla osób zmagającymi się z  chorobami metabolicznymi takimi jak insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy, PSOS i otyłość.
Jestem absolwentką dietetyki klinicznej na krakowskiej WSPZ oraz ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki w warszawskiej SWPS. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.
W Poradni Dietetycznej znajdziesz wsparcie dietetyczne, solidną dawkę motywacji oraz wsparcie.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram